בניית דק באשדוד

בניית דק באשדוד

אשדוד עיר החוף היא עיר מדהימה ויפהפייה. תושבי העיר אשדוד מקפידים על חזית נקייה ויפה של העיר. כאשר לכל תושב יש חלק בשמירה על התדמית הנאה שלה. לבתים רבים יש גינה צמודה שאחראית גם כן על שדרוג פני העיר. כאשר מדובר בגינות מטופחות ומטופלות היטב. כאשר מדובר בנושא של טיפוח גינות, כדאי להכיר את האפשרות של בניית דק באשדוד.

הדק יוצר מראה נעים, מראה טבעי ומראה מודרני וקליל. ואכן בגינות רבות בארץ וגם באשדוד אנחנו פוגשים את הדק המשדרג את הגינה.

תהליך של בניית דק

התהליך של בניית הדק מתחיל בתכנון הראשוני של הדק. כפי שאתם מצפים לראות אותו בגינה שלכם. לאחר שיש לכם כבר בראש את התמונה המדויקת של הדק. על המיקום שלו ועל הצורה הרצויה שלו בגינה. אתם צריכים לפנות אל אנשי מקצוע ולתאר להם בדיוק מה אתם רוצים. כך אנשי המקצוע ידעו להתאים את הדק מבחינת החומר שירכיב אותו. העץ שיתאים לו וצורת היישום הכי טובה לגינה. לאחר שאתם מתאמים עמדות ומסכמים בדיוק מה ואיך אתם רוצים את הדק שלכם. תוכלו להתקדם הלאה ולצאת לדרך.

בניית דק באשדוד
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שירותי בניית דק באשדוד:

בכל גינה ניתן למצוא שימוש אחר לדק. אך כפי שכבר ציינו, יש משמעות רבה להתאמה של הדק בהתאם לצורך. לכל גינה יש את האופי שלו ואת מזג האוויר של אותו אזור והדק אמר להתאים לכל הנתונים הללו.

נציין מספר דוגמאות לשימוש חכם בדק. אלו שירותי בניית דקים של אמן העץ.

בניית דק סביב הבריכה

דק מסביב לבריכה

בריכות פרטיות בחצר או בגינה הפרטיים כבר לא נחשבות לדבר נדיר. בהרבה בתים יש היום בריכות פרטיות שמעניקות חוויות ברמה אחרת לגמרי. גינה כזו שיש בה בריכה אמורה להיות ערוכה ומתוכננת בהתאם. זה אומר ריצוף סביב הבריכה בחומר מונע החלקה שגם יחצוץ בין שטח האדמה של הגינה לבין הבריכה עצמה.

מעבר לכך הריצוף אמור להשלים את המראה הציורי והפסטורלי של הבריכה. כאשר כך הגינה כולה תקבל מראה מיוחד ומדהים.

בניית דקים מסביב לבריכה לחצו כאן »

בניית דקים לג'קוזי באשדוד

לא רק בריכות יש היום בחצרות הבתים. גם הג'קוזי החל לתפוס מקום של כבוד בחצרות וגינות פרטיות. כאשר הן מוכרות יותר בצימרים שמיועדים לצרכי נופש.

הדק באזורי הג'קוזי הינם נחוצים במיוחד הן כחיפוי והן לשימור המראה האסתטי. תוך שמירה על המראה הטבעי של הגינה.

בניית דקים לג'קוזי לחצו כאן »

בניית דקים על המרפסת

דקים למרפסת
שלבי בניית דקים במרפסת

המרפסות הן דבר אורבני לגמרי והן די מנותקות מהמראה הטבעי. אך כיום יש הרבה אנשים שמבקשים להביא את הטבע גם אליהם הביתה והמרפסת הוא המקום בו הדבר הכי קל לביצוע ויישום. כך הם בונים פרגולות במרפסת, מביאים אדניות, שותלים פרחים וגם מחפים את הרצפה בדק. התוצאה היא טבעית ומדהימה להפליא!

בניית דקים למרפסת לחצו כאן »

הדק התיישן. מה עושים?

הדק, עם כל היופי שלו והעמידות המובטחת, לא מצליח תמיד לשרוד לאורך זמן. ועם השנים הוא עשוי לדהות מעט, להיסדק ואולי אפילו להישבר. אנחנו כאן עם האפשרות של חידוש הדק באשדוד כאשר כך הדק יחזור להיות רענן וטבעי ממש כבתחילה.

לשירותי חידוש דקים לחצו כאן »

מחיר של בניית דק באשדוד

כשאתם באים לקבל הצעת מחיר לבניית דק, יש לתת את הדעת למספר פרמטרים.

  • מצב השטח טרם ביצוע העבודה.
  • סוג העץ הנבחר בהם ייצרו את הדק.
  • גודל הדק.
  • איכות החומרים המרכיבים את הדק.
  • עיצובים ודוגמאות מיוחדות.

בגדול המחירים נעים בין 250 ל- 1000 ₪ למטר.

למחירון בניית דקים המלא לחצו כאן »

בניית דק באשדוד – בגלל כל היתרונות

הדק למעשה הוא אמצעי יעיל במיוחד לצורך סלילת שבילים בגינה והכנת מעברים נוחים עד לפתח הבית. הדק משתלב היטב בנוף של הגינה והשבילים הופכים מהר להיות חלק טבעי לגמרי מהגינה.

בניית דק באשדוד
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לרוב בונים את הדק באמצעות עץ אורן שהוא העץ הכי מתאים לגינות ולמזג האוויר הישראלי. כך הדק שומר היטב על המראה שלו והוא מעניק לגינה. את המראה הציורי המדהים שמשתמר היטב לאורך זמן.

אז נכון שיש עוד אפשרויות ועוד דרכים ליצירת שבילים בגינה. אך אין ספק שהדק עושה את זה הרבה יותר יפה והרבה יותר טבעי מכל חומר אחר.

אנחנו באמן העץ מתאימים לכל לקוח ולכל גינה את הדק בצורה הטובה והמושלמת ביותר. בהתאם לסוג הגינה, העבודה הנדרשת וכמובן על פי טעמו של הלקוח.

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים באותו נושא:
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן