בניית דק בקרית גת

בניית דק בקרית גת

בגינות רבות בקריית גת אנחנו רואים את הדק. בניית דק בקרית גת משדרג את הגינות הן מהבחינה השימושית והן מהבחינה האסתטית. הדק מעניק הרבה יופי וחן לגינה והוא גם מאפשר את המעבר בין חלקי הגינה בצורה נוחה ונעימה בלי לבוסס בבוץ ובלי להתלכלך.

כאשר מדובר בבניית דק יש לשים לב לכך שפונים אל אנשי מקצוע בתחום הזה של עבודת עם עץ על מנת לוודא שהעבדה אכן תיעשה בצורה מקצועית תוך התאמה לשטח ולכל שאר הנתונים במקום כדי שהדק יוכיח את עצמו לארוך זמן.

אנו מתמחים בשירותי בניית דק בקרית גת.

בניית דק בקרית גת
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שירותי בניית דקים לתושבי קרית גת

אנו באמן העץ מעניקים שירות אדיב לכל לקוחותינו. ולתושבי קרית גת אנו מבטיחים שירות מצוין בכל הנושא של בניית דקים, מאחר ואנו חברה מקומית באזור קרית גת.

גקוזי בחצר מצופה בדק עץ אורן

בניית דק בקריית גת סביב הבריכה או הג'קוזי

בשנים האחרונות אנחנו פוגשים יותר ויותר את הבריכות ואת הג'קוזי בחצרות הפרטיות ובגינות הפרטיות של האנשים. הדבר נפוץ עוד יותר בגינות המיועדות לצורכי השכרה ונופש. צימר שיש לו גינה צמודה עם בריכה או ג'קוזי, הוא צימר הרבה יותר נחשב וגם הרבה יותר מבוקש. כי כשאנשים יוצאים לחופשה הם רוצים לפרגן לעצמם כמה שיותר פינוקים וחוויות.

אנשים שמשקיעים בבניית בריכה בחצר הבית, חייבים לדאוג שיהיה להם גם את החיפוי הדרוש הן סביב הבריכה והן בג'קוזי.

אי אפשר להסתפק רק בבריכה או בג'קוזי בלי לדאוג לכל האבזרים והאלמנטים מסביב.

הדק מעניק למעשה את המענה המושלם. הדק העושי עץ הוא לא מחליק, הוא מתייבש במהירות והוא גם משתלב באופן מושלם בגינה ויוצר את התיווך המושלם בין האדמה שבגינה לבין הבריכה. כאר כך הגישה לבריכה היא למעשה נקייה ויבשה ללא בוץ.

לדעת יותר לחצו על הלינק – דק מסביב לבריכה או בניית דקים לג'קוזי בחצר.

דקים למרפסת
שלבי בניית דקים במרפסת

בניית דק גם למרפסת

הרבה אנשים המתגוררים בקומות גבוהות מתקשים לוותר על הנוף הטבעי ועל הסביבה הפורחת גם במרומי הבניינים. הם בהחלט יכולים לעשות לעצמם גינה גם במרפסת המנותקת מהקרקע. הם גם יכולים לרצף את המרפסת בדק וליצור לעצמם מראה טבעי ממש כמו בגינה. הדק במרפסת יוצר מראה ייחודי ונעים לעין שהוא גם מאוד נעים ונוח לשימוש.

כי לעץ יש את התחושה המיוחדת שהוא מעניק גם מהבחינה הפיזית. ילדים נהנים לשחק על העץ, תינוקות נהנים לזחול על העץ וסתם כך נעים ללכת יחפים על העץ ולהתחבר לטבע.

לדעת יותר לחצו על הלינק – בניית דקים למרפסת.

חידוש דקים

חידוש דקים בקריית גת

הדק הוא לא חומר ששורד לנצח. לא פעם מתברר שהדק שהיה יפה ומבטיח כל כך זקוק לשיפוץ או לחידוש. אך אל דאגה. אנחנו באמן העץ מבצעים גם את זה ומציעים שירות של חידוש בהדק כדי שתוכלו ליהנות מדק מושלם ומרהיב כמו בתחילה.

לדעת יותר לחצו על הלינק – חידוש דקים.

מחירים לבניית דק בקריית גת

ישנם כמה פרמטרים המשפיעים באופן ישיר על מחיר הדק.

  • מצב השטח והצורך בבניית תשתיות לפני יישום הדק.
  • סוג העץ בהם יעשו שימוש.
  • גודל הדק.
  • איכות החומרים המרכיבים את הדק.
  • דוגמאות מיוחדות או עיצובים מיוחדים.

באמן העץ מתאימים לכל אחד את המוצר הנכון בעיצוב הנכון לשביעות רצון מלאה.

מחירון המלא לבניית דקים לחצו כאן »

כל היתרונות לבניית דקים

למעשה יש עוד חומרים שעשויים לתת מענה במקרים כאלה אשר בהם אנחנו מעוניינים לסלול שביל בגינה או ליצור מקומות יבשים ברחבי הגן. אך אם תבחנו את האפשרויות האחרות, תגלו שהדק עושה את העבודה בצורה הכי יעילה וגם הכי יפה. הדק הוא חומר נעים ונוח לשימוש, הוא יוצר מראה מדהים המשתלב היטב בגינה והוא גם משדרג במידה רבה את המראה הכללי של הגינה כאשר ברור שהעץ הוא החומר הטבעי שהכי מתאים לגינה.

בניית דק בקרית גת
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

כך מבצעים את העבודה בצורה הנכונה ביותר

לפני שפונים אל אנשי המקצוע לצורך בניית הדק, חשוב לתכנן היטב את הדק ואת המיקומים המדויקים בהם אתם רוצים את הדק. יש לזה משמעות רבה. לאחר שברור לכם בדיוק מצה אתם רוצים, אתם יכולים ולהתקדם הלאה אל אנשי המקצוע שישעו עבורכם את העבודה בפועל.

אנשי המקצוע אמורים לבחור עבורכם ולהמליץ על העץ הכי מתאים בהתאם לתנאי האזור בו אתם מגוררים. הדק אמור לשרוד את פגעי מזג האוויר והא צריך להתאים לאקלים הספציפי של האזור שלכם. קיימים סוגים שונים של עצים אשר אלו משמשים לצורך ייצור הדק. יש לבחור את החומר שיהיה הכי איכותי וגם הכי עמיד בהתאם לסוג האמה, האקלים והשטח הנתון של הגינה.

השימוש בדק יכול להיות למגוון מטרות שונות כפי שנמנה להלן.

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים באותו נושא:
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן