גדרות עץ

גדרות עץ מעוצבות

גדרות אשר בנויות מעץ זה כבר משהו מאוד נפוץ וניתן לראות זאת בלא מעט מקומות החל מבתים פרטיים, עד בנייני מגורים משותפים ואפילו כל מיני עסקים ומפעלים למיניהם. ברוב המקרים משתמשים בגדרות בשביל לסמן את גבולות הגזרה של השטח אותו אנחנו רוצים לגדר למען הגברת תחושת הביטחון שלנו ובהרבה מקרים זה אף מוסיף עיצוב חיצוני יפה ונעים לעין לשטח המגודר במידה ואנחנו מגדלים בעלי חיים בבתי קרקע זה גם מאוד עוזר למנוע את בריחתם.

חוץ מתחושת הביטחון שגדר העץ מוסיפה לנו בבית אחד האלמנטים החשובים שלה שלא מוזכרים בהרבה מקומות שבעצם גדרות העץ מגבירות לנו את תחושת הפרטיות ובעצם חוסמות את שדה הראייה לאנשים שרוצים להסתכל עלינו או סתם עוברי אורח שלא נעים לנו שכל אחד שעובר בסביבת הבית יראה אותנו.

סגנונות עיצוב של גדרות מעץ

יש לא מעט סגנונות עיצוב שאפשר להשתמש ולבחור מתוכם לבניית הגדר שלנו.
סגנון העיצוב שאנחנו בוחרים הוא יכול להשתנות בהתאם לצבע העץ, סוג מסויים של העץ, האם אנחנו משלבים שער לגדר, באיזה גובה אנחנו רוצים לבנות את הגדר ובאיזה צורה כמובן.

כל משפחה או אדם אוהבים ומאוד משקיעים בעיצוב הגדרות עץ שלהם בשטחם הפרטי כי זה חלק בלתי נפרד מהבית והדבר הראשון שהאורחים או העוברים השבים רואים לפני שהם עוד נכנסים לבית זה את הגדרות שעוטפים את הבית כך שהם גם עוזרים להן עלינו מפורצים וחיות רחוב ושומרים לנו על הפרטיות ובנוסף מעלים את ערך הנכס בלא מעט כסף.

בסוף יוצא שאתם גם משדרגים את הבית גם מבחינת ביטחונכם האישי וגם מבחינת הערך הכספי שלו בעת מכירה.

סוגים נוספים של גדרות

בשוק העולמי קיימים הרבה מאוד סוגים של גדרות ממגוון רחב של חומרים אך המובילים והנפוצים ביותר הם גדרות העץ, האלומיניום, במבוק וברזל.

כל אחד מסוגי הגדרות מתומחר בצורה שונה ובעל היתרונות שונים אך כמובן שיש לכל סוג את החסרונות שלו והכל תלוי בצורך שלנו.

גדרות במבוק

גדרות הבמבוק הם נראים מאוד טוב ומזכירים מראה טרופי ומשתלבים מאוד טוב עם צמחייה נוספת חשוב לציין גם שגדרות הבמבוק הם זולים ושוקלים מעט וקונים אותם בתפזורת מוכנה לפי מטרים ומהמחיר שלהם משתנה בהתאם לאורך ולעובי הבמבוק וכמובן יש כל מיני סוגים שונים של במבוק.
היתרון המרכזי בגדר במבוק הוא שהיא מאוד קלה להרכבה עצמית ויחסית מאוד זולה לעומת שאר סוגי הגדרות הנפוצים.

פרגולה במבוק תמונה של עצי במבוק

גדרות אלומיניום

גדרות האלומיניום מתאפיינים בעיקר בגלל חומר הגלם האיכותי שלהם ויחסית לא יקר לעמידות שלו.
אלומיניום עמיד בכל מזג האוויר ויודע לשמור על עצמו במשך עשרות שנים ללא התערבות של אדם או תחזוקה כלשהי מצידכם.
אחד החסרונות הבולטים באלומיניום שהוא יחסית יקר למטר ומצריך איש מקצוע מיומן שיבנה לנו את הגדר והכל בהזמנה אישית. לאדם הרגיל לא יהיה יכולת לרוב לטפל באלומיניום להזמין לעצמו חומר ולהתקין לבדו.

גדר אלומיניום

גדרות ברזל

גדרות ברזל מאופניים בעיקר בזכות החומר ממנו הם מיוצרים, הברזל הוא חומר מאוד חזק ואמיד ומשדר הרבה מאוד ביטחון ומקנה תחושת הגנה אמיתית ולא בחסד הברזל הוא בהחלט אחד החומרים הכי חזקים וקשיחים בעולם.

החסרונות הבולטים של הברזל הם שהוא מאוד כבד, וגם הוא כמו האלומיניום לא ניתן להתקנה לבד וצריך מתקין מיומן ומקצועי. הברזל לאורך השנים ללא טיפוח מאבד מהצבע שלו, מהמרקם ויכול אף להתחיל להפוך לחלודה, אם לא מתחזקים אותו היטב ובערך פעם בשנה-שנתיים צובעים אותו ומומלץ גם להשתמש בלק מיוחד לברזל.

אילו עצים וחומרים מומלצים לבניית גדר עץ


כשאתם בונים גדר לגינה חשוב לשים דגש מיוחד על סוג העץ ועל איכות החומר שממנו בונים את גדר העץ בשביל שיהיה לכם גדר איכותית ותחזיק להרבה זמן וכמובן תעמוד בכל תנאי מזג האוויר.
חשוב לציין כשאתם ניגשים לפרויקט כזה כדאי לחשוב פעמיים וההמלצה היא להשתמש באיש מקצוע בבניית הגדר בשביל לקבל את המוצר הכי איכותי ואיתן (למרות שזה יצא לכם יותר יקר מלבנות בעצמכם כי אז בעצם אתם משלמים רק על עלות החומר ובמקרה הזה תצטרכו לשלם גם על העבודה) כמובן שזה גם יחסוך לכם לא מעט זמן ועצבים כי אם אתם לא מתעסקים יום יום עם עץ אז עדיף להיעזר באיש מקצוע.

ההמלצה היא להשתמש בעץ אמיד ורך וחזק מאוד וידוע באמינות שלו "ובהישרדות שלו לאורך שנים" עץ אורן נוח מאוד לבנייה לתחזוקה (ליטוש, וצביעה) לשמירה על העץ ובסך הכל הוא נחשב לאחד מסוגי העצים הכי נפוצים בעולם.

הזמינו עכשיו גדרות עץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

גדרות עץ לגינה


כשאתם כבר החלטתם לטפח את הגינה שלכם ולהשקיע בנכס שלכם ובעצמכם ובחרתם לבנות את הגדרות בגינה שלכם מעץ, חשוב שתדעו שעשיתם את הבחירה הנכונה. חומר העץ הוא החומר המומלץ ביותר מכל הבחינות גם מבחינת מראה, מחיר, עמידות ותחזוקה.

כמה תמונות של גדרות עץ שבנינו:

(לתמונות נוספות של העבודות שלנו – לחצו כאן)

איך מתחזקים גדר מעץ


חשוב מאוד לתחזק את גדר העץ שלכם ופעם בשנה – שנתיים לצבוע אותה בצבעי עץ מיוחדים שישמרו על הגדר. עבודת התחזוקה היא פשוטה ולא דורשת איש מקצוע אם כי כמובן אפשר להשתמש באיש מקצוע ועלויות התחזוקה הן משמעותית זולות יותר מעלויות הבנייה. במידה ואתם תרצו לתחזק לבד את גדר העץ שלכם זה כמובן גם לא יעלה לכם הרבה כסף (ההוצאות שלכם יהיו רק על נייר שיוף וצבע עץ מקצועי)
עלות קניית החומרים לתחזוקה עם צבע מקצועי לעץ ומותאם לסוג העץ ולק יעלו לכם בין 400-700 ₪ בחנויות הבנייה הנבחרות כמו הום סנטר, ACE וכד'…

כמובן שעלויות הצבע תלויות בגודל הגדר ככל שהגדר שלכם גדולה יותר את תזדקקו ליותר צבע וזמן צביעה.

כמה זמן יקחו לי עבודות תחזוקת העץ


עבודת תחזוקת העץ יקחו לכם לא יותר מכמה שעות אם אתם עובדים בקצב סביר בסוף זה פעולה כיפית שגם נחמד לעשות אותם עם המשפחה והילדים ובסך הכל זה לא עבודה קשה וגם מאוד מהנה. כמובן שהזמן משתנה בהתאם לגודל הגדר ומהירות הצביעה.

מה המחיר של גדרות עץ

המחיר של גדר העץ שלכם יקבע לפי סוג החומר שאיתו תרצו לבנות את הגדר שלכם וכמובן משתנה בהתאם לבקשות אישיות כמו עיצוב מיוחד של הגדר, האם אתם רוצים גם להוסיף שער מעץ לגדר.
יש כמובן גם הרבה אנשים שאף משלבים חומרים שונים בפרוייקט שלהם וכך זה יכול לייקר את העלויות של הגדר.

*חשוב לזכור ככל שתזמינו כמות עץ גדולה יותר כך המחיר למטר עץ שלכם עלול לרדת

מחירון גדר עץ

סוג העץמחירתמונה
עץ אורןהחל מ350 ₪ למ"רמשטח עץ אורן
עץ איפאההחל מ 500 ₪ למ"רמשטח עץ איפאה
עץ במבוקהחל מ 250 ₪ למ"רמשטח עץ במבוק
מחירון גדר עץ לפי סוג העץ

מחיר התקנת גדר העץ

מחיר התקנת הגדר שלכם בנוי מכמה פרמטרים ולכן קשה לנקוב במחיר אחיד כי מחיר ההתקנה הוא משתנה בהתאם לדרישות שלכם.

המשתנים העיקריים שמהם מורכב המחיר:

סוג העץ, גודל הגינה, גובה ורוחב הגדר, דגם העץ ועוד…

במידה ויש לכם עוד שאלות ותרצו לקבל ייעוץ והצעת מחיר מהירה ללא עלות תוכלו בכל עת להתקשר או להשאיר פרטים באתר ונשמח לעמוד לשירותכם ולהביא לכם את איכות העבודה הגבוהה ביותר עם חומרי הגלם הטובים ביותר וכמובן הרבה הקשבה וסבלנות לדרישות האישיות שלכם.

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים באותו נושא:
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן