פרגולות עץ מחירים

פרגולות עץ מחירים

פרגולות עץ מחירים - אמן העץ

אי אפשר לקלוע במדויק בהבנת מחירים של פרגולות עץ וזאת בשל שהמחיר הוא עניין דינאמי ועלול להשתנות בהתאם למגוון פרמטרים זה מתחיל בסוג העץ שאותו בחרתם רוחב, גובה, צבע , הנגישות למקום העבודה אופן בניית הקונסטרוקציה ועוד..

לצורך העניין אצלנו באמן העץ מחיר פרגולה סטנדרטית מתחיל החל ב300 שח למ"ר ויכול גם להיגמר ב1000 שח ויותר למ"ר. תוהים לגבי הפער? אנחנו מזמינים אתכם לגלות ולהבין מה משפיע על מחיר הפרגולה.

מחירון פרגולות עץ 2021

כל המחירים באתר הם למטר רבוע, לפי מחיר התחלתי (החל מ), המחירים שאתם רואים אלו המחירים הזולים ביותר שתוכלו לקבל מאתנו. כמובן שהמחיר מותנה למינימום גודל של 10 מ"ר.
פרגולה מעץ

מחירים לפרגולה סטנדרטית

הפרגולה הסטנדרטית והפופולרית ביותר זאת שאנו מכירים מכל חצר. כאשר קיר אחד מוצמד אל קיר החצר וכל שאר הפרגולה עומדת על עמודי עץ. זאת גם הפרגולה הזולה ביותר בשל פשטות הקונסטרוקציה והעבודה.

 • פרגולה סטנדרטית מעץ אורן החל מ- 350₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר. עבור קורות 15 על 5.

 • פרגולה סטנדרטית מעץ גושני החל מ- 450₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

 • פרגולה סטנדרטית מעץ דאגלס פייר החל מ- 600₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

פרגולה מעץ גושני

מחירים לפרגולה עומדת

פרגולה שמנותקת לגמרי מין הבית ועומדת על 4 עמודים. על פרגולה זו תשלמו יותר יקר, זאת בשל הצורך בקונסטרוקציה חזקה יותר ועבודה שמצריכה הבנה הרבה יותר.

 • פרגולה עומדת מעץ אורן החל מ- 380₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

 • פרגולה עומדת מעץ גושני החל מ- 500₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

 • פרגולה עומדת מעץ דאגלס פייר החל מ- 650₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

פרגולה תלויה

מחירים לפרגולה תלויה

פרגולה פחות פופולרית שבנויה כך שיש לה חיבור אחד בלבד, רק לקיר הבית. כל שאר הפרגולה עומדת באוויר. מחירה יהיה יקר משמעותית יותר וזאת משום שהקונסטרוקציה צריכה להיות הרבה יותר חזקה והעבודה משמעותית יותר.

 • פרגולה תלויה מעץ אורן החל מ- 650₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

 • פרגולה תלויה מעץ גושני החל מ- 850₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

 • פרגולה תלויה מעץ דאגלס פייר החל מ- 1000₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

גזיבו

מחירים לבניית גזיבו

הגזיבו הינה ממשפחת הפרגולות. היא מהווה פתרון נהדר לפינת ישיבה מפוארת בחצר, מה שמאפיין את הגזיבו זה העיטורים המפוארים ומבנה המשושה שלה. כמובן שהמחיר הוא יקר יותר.

 • בניית גזיבו החל מ- 1250₪

  המחיר למ"ר והמחיר כולל את כל מה שנדרש לבניית גזיבו.

תוספות עבור הפרגולה

המחירים עבור התוספות לפרגולה, הם יהיו תוספת למחיר של בניית הפרגולה. כל המחירים הינם תוספת למחיר הפרגולה.

 • תוספת מרזבים 200-350 ₪ למטר רץ

  תוספת מרזב לקליטת המים שיורדים על הפרגולה, המרזב מעוצב בעיטורים עם גוונים מיוחדים.

 • תוספת צבע לא סטנדרטי 300₪ תוספת

  צבע לא סטנדרטי כגון צבע אדום ירוק וכו'. עד גודל של 30 מ"ר.

 • תוספת צבע אטום 1000₪ תוספת

  צבע אטום שהוא יקר יותר מהסטנדרט עד גודל של 30 מ"ר.

 • תוספת קרניזים ועיטורים 50-150 ₪ למ"ר

  עיטורים מעץ תוספת לבניית הפרגולה

 • תוספת מנוף החל מ - 450₪ תוספת

  המחיר הוא תמיד על חשבון הלקוח בדרך כלל זה מתחיל במחיר המצוין ויהיו מקרים שיעלה יותר מאחר וזה תלוי בחברה חיצונית.

 • תוספת קונסטרוקציות בטון בין 150- 600 ₪

  תוספת של רצפת בטון מתחת לפרגולה לצורך בניית הפרגולה.

רשת הצללה

מחירים לקירוי פרגולה

קירוי פרגולה היא תוספת שתשפר לכם את האיכות ונוחות השהייה בפרגולה. הצללה כנגד השמש ומענה לימי החורף הגשומים. לקירוי הפרגולה ישנם מספר שיטות, הכל לפי בחירת הלקוח ודרשותיו. הנחנו לפניכם הסבר קצר על כל קירוי ואת מחירם.

 • קירוי פרגולה - במבוק החל מ- 120₪

  הבמבוק פופולרי מאד וזאת בשל נראותו הייחודית והטבעית שמפגינה מראה כפרי. עלות של הבמבוק נמוכה יחסית. אך יש לזכור הבמבוק נועד להצללה ולא להגנה מפני הגשם.

 • קירוי פרגולה - סרגלי הצללה החל מ- 70₪

  קורות עץ המונחות לרוב בצורה אלכסונית בצפיפות. ייעודם העיקרי הוא הצללה מפני השמש ותחושת נוחות בפרגולה בימים חמים.

 • קירוי פרגולה - רשת הצללה החל מ-

  רשתות הצללה הן מן סוגים של בדים הנמתחים על גלל הפרגולה על מנת לשמש כצל מפני קרני השמש. הן דיי פופולריות וזולות והשימוש בהם הוא לימי הקיץ בלבד מכיוון שהן חדירות למי גשמים.

 • קירוי פרגולה - סנטף החל מ- 150₪

  הסנטף הוא לוחות גליים של פלסטיק הנותנים מענה כפול. מצד אחד הגנה מרבית מפני הגשם ומצד שני בולמים את קרינת הUV של השמש. הסנטף הוא הקירוי הפופולרי ביותר כיום לפרגולות. זאת בשל הגוונים הרבים אותם הוא מציע ללקוח.

 • קירוי פרגולה - סנטף BH החל מ- 230₪

  סנטף בעל כמעט אותו מראה גלי אך עבה יותר. ייחודו של סנטף זה הוא ששטחי הפנים שלו עשויים דמוי כוורת, דבר אשר הופך את הסנטף ליעיל יותר מול פגעי מזג האוויר ואף מעמעם את רעש הגשם שיורד עליו.

 • קירוי פרגולה - פוליגל החל מ- 250₪

  הפוליגל בדומה לסנטף גם הוא עשוי פלסטיק אך הוא מאסיבי יותר ופחות גמיש לכן הפוליגל מגיע בלוחות ישרים ולא גליים. מחיר הפוליגל יקר יותר בשל עמידותו החזקה.

 • קירוי פרגולה - רעפים החל מ- 250₪

  קירוי פרגולה על ידי הרעפים האדומים והמוכרים לנו מגגות הבתים. קירוי זה הוא פתרון אולטימטיבי לימות החורף ומונע מהגשמים לחדור אל תוך הפרגולה. אך חסרונו בימי הקיץ הוא הסתרת אור השמש.

 • קירוי פרגולה - שינגלס החל מ- 300₪

  קירוי על ידי יריעות איטום מיוחדות. היתרונות שלו הוא בנראות יוצאת דופן, שכן השינגלס מגיע בשלל גוונים. ובנוסף הוא אוטם באופן מושלם זליגת גשמים ופגעי מזג אוויר. מאידך הוא אוטם לגמרי את קרני האור, משהו שיחסר לנו בימי הקיץ.

סגירת חורף

מחירים לסגירת הפרגולה לחורף

החורף הישראלי יודע להיות קשוח כשהוא רוצה בכך, אז איך מתמגנים מפניו? באמצעות יריעות איכות המבודדות גשמים ורוחות פרצים אנו הופכים את הפרגולה שלנו לחדר "מוגן" מפני פגעי מזג האוויר. פתרון מושלם שנותן לנו את היכולת לשימוש בפרגולה בכל ימות השנה.

 • סגירת הפרגולה - שמשונית החל מ- 200₪

  המחיר למ"ר מינימום הזמנה 10 מ"ר

איך מתמחרים פרגולת עץ?

מחיר הפרגולה נקבע עלי ידי סוג העץ ואופן העיבוד שנצרך עבורו. כיום העץ הפופולרי ביותר עבור בניית פרגולות הוא עץ האורן. עמידותו החזקה אל מול פגעי מזג האויר ומחירו השווה לכל כיס מעלים את הביקוש לעץ אורן על ידי הלקוחות.

מלבד עץ האורן ישנם סוגים נוספים של עצים המשמשים לבניית פרגולת עץ. עץ לבן ועץ דאגלס פייר. שימוש בעצים אלו מעלה את מחיר בניית הפרגולה וזאת בשל תפוצת הנמוכה בארץ וכמו כל מקרה של היצע וביקוש, ההיצע המועט מול הביקוש הגדול מעלה את מחירם של העצים.

מה ההבדל בין סוגי העץ השונים?

בחירת סוג העץ הוא רק תחילתו של תהליך וזאת משום שכל עץ מגיע בשני אופנים. האחד עץ רב שכבתי והשני עץ גושני. אז מה ההבדלים?

עץ אלון

עץ רב שכבתי הוא עץ שעבר עיבוד של החומר. העץ הוא חיבור של כמה קורות מכמה סוגים שונים של עצים ותוספת נסורת לכדי קורה אחת. עיבוד החומר וחיבור הקורות מקנות לו עמידות גבוהה וחוזק וגם קלות וגמישות בעבודה עם העץ.

עץ גושני אורן לבן

עץ גושני כעיקרון הוא עץ טבעי שלא עבר עיבוד יתר על המידה והוא נמצא הכי קוב לתצורתו הטבעית. העבודה עם עץ גושני היא מורכבת יותר בשל כבדות העץ והצורך בקונסטרוקציה כבדה וחזקה לכן עץ גושני יעלה יותר מאשר עץ רב שכבתי ויאמיר את מחירו לכדי 400 שח למ"ר.

עץ דאגלס פייר

עץ בעל גוון אדמדם הגודל בעיקר בארצות קרות. בניגוד לשאר העצים, עץ זה אינו דורש הקצעה מלאה, דבר התורם לנראותו הכפרים והטבעית המיוחדת. עץ הדאגלס מאד נח לעבודה ובהיותו עץ סופג, גם הצביעה שלו קלה יותר.

מאפיינים נוספים

גודל הפרגולה הוא פרמטר חשוב ועיקרי במחיר המגולם. אופן המחיר משתנה בהתאם לכמות הקורות ורוחב הקורות.

כמות הקורות– האמת המחיר הנקבע תלוי בכמות הקורות אך לא בהכרח תשלמו יותר על כל מ"ר. הווי אומר שככל שהפרגולה גדולה יותר המחיר למ"ר יפחת וזאת בשל שישנו מחיר מינימלי ששווה לבעל מקצוע לצאת עבורו. כך שככל ותפחת הכמות, המחיר נלקח על פי רמת העבודה ולא מחיר הוספת הקורה. 

רוחב הקורות- ככל שהפרגולה תהיה גדולה יותר כך נצטרך קורות רחבות יותר. וזאת משום שהקונסטרוקציה מחזיקה יותר משקל. בעוד פרגולה קטנה לא מצריכה עובי מיוחד ותהיה עמידה וחזקה גם עם קורות צרות.

לסיכום: מחירון הפרגולה משתנה מלקוח ללקוח על פי דרישתו. ישנם דברים נוספים שמשפיעים על מחירון הפרגולה: החל מתאורה לפרגולה שמגיעה בשלל פתרונות ייחודיים. וכלה בתוספות נוספים על פי דרישת הלקוח. ממרזבים על גג הפרגולה, סוג הצבע ועמידותו ועד מספר שעות העבודה.

פעמים נמצא שאופן ביצוע העבודה מצריך מאיתנו עזרים טכנולוגים שמוסיפים על המחיר. למשל בניית פרגולה בקומה גבוהה המצריכה מאיתנו עבודה עם מנוף שכאמור מאמיר את מחיר ביצוע העבודה גם מבחינת כמות העובדים הנצרכים לביצוע ההעבודה.

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן