פרגולה תלויה

פרגולה תלויה

בניית פרגולה תלויה ללא עמודים

פרגולה תלויה היא ההצללה הטובה ביותר שקיימת כיום בשוק. הצללה מהחום הרב אך מאידך ללא חסימת אוויר צח שייתן לנו הרגשה נפלאה לפתוח שולחן במרפסת.

פרגולה תלויה הפכה לטרנד הם בשוק הישראלי, אנחנו לא מתפשרים על עיצוב הבית והחצר היא חלק בלתי נפרד מהבית. לפרגולה זו ישנה מראה ייחודי, סכך עצים תלוי בלי רגליים נותן הרגשה של פתיחות וחלל גדול. הפרגולה עומדת איתן על אחד מקירות החצר ומקובעת בצורה אלגנטית ואסטטית לחצר הבית. היא לא מפריעה לעיצוב הקיים ונותנת הרגשה של המשכיות בעין.

דוגמא של פרגולה תלויה מעץ גושני

הזמינו עכשיו פרגולה תלויה!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

כיצד הפרגולה עומדת תלויה

טרם הזמנת המוצר אנו חייבים להסביר מה חייבים לדעת על פרגולה כזאת ומאפייניה. לפני ההתקנה יש את שלב התכנון בו אנו נבחר את הקיר אליו נקבע את הפרגולה. הקיר חייב להיות חזק ועמיד שכן הוא יספוג את מירב הכובד של הפרגולה לבד.

הפרגולה תלויה כך

פרגולה תלויה כך שישנו תומך בקיר ועליו מובנת הפרגולה. יציבות הפרגולה תלויה בחוזק וסוג הקיר עליו היא נשענת שכן רגליים אחרות אין לה. לצורך כך אנו נשתמש בכישוריו של מהנדס מוסמך שיחליט עבורנו אם הפרגולה שלנו היא פתרון אפשרי עבור החצר שלכם. לאחר שקיבלנו את אישורו אנו עובדים על תכנון מדויק של הנחת הפרגולה.

למי זה הכי מתאים?

פרגולה תלויה תתאים בעיקר עבור לקוחות עם חצר גדולה, שלא רוצים לייצר מתחם סגור בגינה. הפרגולה תלויה נותנת מראה של מרחב פתוח אסטטי ונקי שתורם רבות לעיצוב הבית ועדיין שומרת על ייעודה המקורי ומצלה על החצר.

  • ישנם מקומות שמאחר ואינם רחבים דיים על מנת להתקין בהן פרגולה רגילה עם רגליים הן בגלל חיסכון של מקום צפוף או בכלל אלמנטים אחרים שנמצאים על הקרקע ומונעים הנחת רגליים על הרצפה. 
  • וישנם מקומות שמבחינה הנדסית לא יהיה אישור להניח על רצפת המרפסת עוד כובד ולכן יהיו מחויבים בפרגולה ללא עמודים.

אך האמת היא שרוב הלקוחות שלנו בוחרים פרגולה לא מתוך הכרח אלא מתוך רצון לשדרג את הבית ולתת לו נופך אחר וייחודי המרחיב את הבית והחצר. 

מחיר פרגולה תלויה

הערכת המחיר מתבססת על פרמטרים הקיימים במקום העבודה. ראשית מיקום הפרגולה ודרכי הגישה אל אזור העבודה הינו גורם שמשפיע על המחיר. בעוד אנו ניגשים לביצוע עבודה קרקעי עם גישה נוחה, הרי שהתקנת פרגולה בקומות גבוהות מביא עמו סיכון נוסף והגברת הבטיחות בעבודה דבר המשפיע על מחיר העבודה.

בנוסף המחיר מושפע בבדיקות קודמות שבהם נבדוק את יכולת הקיר ותקינתו על מנת לבצע את העבודה.

מחירים למטר רבוע לפי סוג העץ

  • פרגולה תלויה מעץ אורן החל מ- 650₪

    המחיר למ"ר

  • פרגולה תלויה מעץ גושני החל מ- 750₪

    המחיר למ"ר

הזמינו עכשיו פרגולה תלויה!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

עבודה בטוחה עם אחריות

החברה שמה לה לדגש את נושא הבטיחות. ועל כן בכל שלב אנו נתייעץ עם מהנדס מוסמך אשר מגיע למקום.

העבודה תיקבע את כללי הבטיחות הנדרשים ועיתים הוספה של אלמנטים נוספים על מנת להבטיח את יעילותה של הפרגולה.

אמן העץ ילווה אתכם לכל אורך התהליך המתחיל בבחירת הפרגולה ובגווניה ועד השלמת העבודה במהירות האפשרית.

אודות אמן העץ

איך בונים את הפרגולה שתהיה חזקה?

אמן העץ היא החברה המובילה והבטיחותית ביותר להתקנת פרגולות. צוות אמן העץ עשיר בניסיון של שנים בתחום ומבטיח לכם עבודה חזקה ובטיחותית

בשלב הראשון החיבור לקיר הבית נעשה באמצעות ברגים חזקים ומיוחדים המבטיחים קיבוע חזק. בנוסף אם נצטרך לחזק את הפרגולה נעשה זאת על ידי חוט פלדה המושך את החלק הקדמי של הפרגולה אל קיר הבית ומעניק לו תוספת בטיחות ויציבות.

פרגולה חזקה נמדדת בגודלה. ככל שהפרגולה קטנה יותר כך היא בטיחותית וחזקה יותר. יחד עם המומחים של החברה אנו נכין לכם תוכנית אישית שתאפשר עבודה נקייה ובטיחותית אך גם לא תחרוג מיעודה הכללי שהוא הצללה מרבית על החצר או על המקום בו תרצו את הפרגולה. בנוסף גובה הפרגולה הוא מרכיב משמעותי עבור הבטיחות שלה ככל שהקיר אליו מחוברת הפרגולה גבוה יותר, כך משיכת הכבלים תהיה איכותית יותר ובטיחותית יותר ותשליך על חוזקה של הפרגולה.

תחזוקת הפרגולה

התחזוקה השוטפת של הפרגולה חייבת להיעשות על ידי ידיים מוסמכות. שכן מעצם היותה תלויה סביר להניח שהגישה אליה תהיה מסורבלת יותר ומצריכה ניסיון. לכן כל עת שתצטרכו לבצע תחזוקה בפרגולה הרי זה מחייב אתכם להזמין בעל מקצוע מוסמך. 

לרוב הפרגולה אינה מצריכה תחזוקה מיוחדת שכן בנייתה חזקה. אך פעמים שפגעי מזג האוויר עם השנים גורמת לבלאי מסוים המחייב חיזוק משמעותי על ידי בעל מקצוע. אנו באומן העץ נלווה אתכם תמיד ועומדים לשירותכם בכל ימות השנה.

פרגולה עץ

למה דווקא פרגולת עץ?

לפרגולת עץ יתרונות רבים שכן המגוון רחב ובעת בחירת סוג העץ אתם ניצבים מול מספר אופציות המשפיעות על עיצוב הבית בהתאמה אישית עבור הלקוח.

בנוסף פרגולות עץ מאשפרות משחק רחב יותר בהצללה. שכן בחירת גודל הקורות בין רחבות יותר לצרות יותר תאפשר לאמן העץ לשחק בצפיפות הקורות על מנת להגיע לרמת ההצללה אותה בחרתם. כך הלקוח מקבל עיצוב מדויק אשר מקנה לו גם מראה אסתטי וגם ייעול מרבי של הפרגולה אותה בחר.

פרגולה בונים רק עם המקצוענים.

בשל האופן בה היא בנויה והצורך בבטיחות, עם פרגולה באוויר אסור להתפשר. עליכם לבחור בבעלי מקצוע מנוסים אשר יאפשרו לכם עבודה מרהיבה אך גם בטיחותית. אנו באמן העץ מבטיחים לכם את העבודה הטובה ביותר עבורכם.

תחתנו שנים של ניסיון ולקוחות רבים הממליצים עלינו בחום. צוות המומחים של אמן העץ יעניק לכם ליווי ויעוץ עבור עיצוב הפרגולה שלכם, ויעניק לה מראה שרק אמן העץ יודע להעניק.

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן