פרגולות באופקים

פרגולות באופקים

פרגולה היא בראש ובראשונה מוצר נעים לעין. היא מעניקה הרבה יופי וחן בכל מקום בו היא ניצבת. אך ברור שאף אחד לא מתקין פרגולה סתם כך, רק בגלל שהיא יפה. יש הרבה מטרות והרבה סיבות לפרגולה כפי שנמנה בהמשך. מעבר לכך יש גם סוגים שונים של פרגולות באופקים, כאשר כל מוצר עשוי לתת מענה לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

אם גם אתם מחפשים פרגולה באופקים, אנחנו כאן עם כל הפרטים.

פרגולות באופקים
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שירותי פרגולות עץ של אמן העץ

כאשר מדובר בבניית פרגולה, חובה לשים לב לתנאים הקיימים ולבחור בהתאם את המוצר הנכון והמתאים.

יש פרגולות עץ שאמורות לעמוד בחצר הבית או בגינה ויש פרגולות גם במרפסות הבתים. יש פרגולות שרוצים לבנות אותם בלי עמודים בקרקע ויש פרגולות שמיועדים לצורך בניית סוכה והם חייבים את האפשרות של קירוי. כך שכל לקוח אמור להתאים לעצמו את המוצר הספציפי המתאים לו.

פרגולה למרפסת

פרגולה עומדת באופקים

אז כפי שכבר ציינו, ברבים מהמקרים, הפרגולה אמורה לעמוד בחוץ. במקרים כאלה, נעשה לרוב שימוש בפרגולה עומדת. מדובר בפרגולה שנתמכת בעזרת ארבעה עמודים הנטועים באמצעות רגליים מיוחדות בתוך הקרקע.

פרגולה עומדת היא פרגולה יציבה ונוחה מאוד לשימוש. אך במקרים רבים הפרגולה לא יכולה ליהנות מהמותרות הלו של ארבעה רגליים. כמו במקרים בהם הפרגולה אמורה להישען על גדר. שם יהיה צורך לבנות קיר קצר יותר שירד מגג הפרגולה עד לגדר. אם פרגולה כזו נעשית בידיים מקצועיות, היופי שלה כלל לא נפגם ואף להיפך. עשוי להתקבל מוצר מפואר ומרשים במיוחד.

פרגולות עץ

פרגולה למרפסת באופקים

פרגולה למרפסת חייבת להיות כזו שמתאימה להיות במרפסת. אם מדובר במרפסת תלויה הנמצאת בקומה גבוהה, חובה לוודא כי מדובר במרפסת שאפשר להציב בה פרגולה מבחינה הנדסית. הפרגולה כשהיא עשויה עץ, היא כבדה מאוד. אם המרפסת לא תתאים לנשיאת משקל כזה, הרי שהתוצאה עלולה להיות הרת אסון. על כן חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע כאשר באים לבנות פרגולה שתעמוד במרפסת הבית.

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה באופקים

יש הרבה מקומות בהם רוצים ליהנות מהפרגולה אך להותיר את השטח ריק, ללא עמודים או קורות שתומכים בדרך כלל בפרגולה. כאן חשוב לשים לב כי יש תמיכה טובה בקיר המבנה עבור הפרגולה והיא תעמוד בצורה הכי יציבה ובטוחה.

פרגולה תלויה עשויה להיות יפהפייה ומשדרגת מאוד את הנוף הכללי של הבית. כך אפשר ליהנות מהצל של הפרגולה בלי שייעשה כל שיימשו בשטח האדמה של המקום.

פרגולה מעץ גושני

פרגולה מעץ גושני באופקים

כאשר באים לבנות פרגולה, יש לשים דגש על בחירה נכונה בחומרי הבנייה. כלומר עץ שיענה על הצורך ועל המטרות כאשר יש לשים דגש על כך שהפרגולה תהיה עמידה לכל אורך חודשי השנה.

אם הפרגולה לא תהיה עשויה מהעץ המתאים, היא לא תחזיק מעמד הרבה זמן. השמש הקופחת בקיץ הישראלי והגשמים של החורף הישראלי יהרסו מהר מאוד את העץ והפרגולה תקרוס.

על כן חשוב לשים לב כי בוחרים בעץ מתאים לפרגולה שיאפשר לו לשרוד לאורך ימים ושנים.

פרגולות באופקים
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

תוספות לפרגולות עץ

יש תוספות שונות שאפשריות לשדרוג הפרגולה. כל לקוח יכול להתאים לעצמו את הפרגולה הרצויה לו תוך התאמה מלאה לצרכים ולמטרות אשר לשמן הוא מתקין אותה.

קירוי פרגולה

יש רבים המעוניינים להוסיף קירוי לפרגולות. כך הם למעשה יוצרים לעצמם פרגולה יותר אינטימית וגם יותר מוגנת. הקירות יוצרים את ההגנה מפני רוחות או מפני גשמים וכך הפרגולה יכולה לשמש כמו חדר ממש, שמור ומוגן מפני מזג אוויר קיצוני וכמובן שומר על הפרטיות.   

סוגים שונים של קירוי לפרגולה

קיימים סוגים שונים של אפשרויות קירוי לפרגולה. יש את הקירוי החלקי ויש את הקירוי המלא. כל אחד יכול לבחור לעצמו את הקירוי הכי מתאים לו, למטרות של הפרגולה ולצרכים האישיים.

פרגולות באופקים
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

עבודות עץ שונות של אמן העץ

אמן העץ מציע עבודות עץ מכל סוג ולכל מטרה. רוצים לשדרג את החצר עם דקים לגינה? חושבים על גדר במבוק מרשימה שתחצוץ ביניכם לבין הרחוב שבחוץ? אצל אומן העץ תקבלו את המענה המושלם.

תושבי אופקים שרוצים ליהנות מפרגולה מרשימה, איכותית וחזקה בדיוק לפי הצרכים והמטרות שלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר וליהנות מתוצאות מושלמות!

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים באותו נושא:
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן