פרגולות בקרית מלאכי

פרגולות בקריאת מלאכי

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך כי ישנה דרישה גבוהה של פרגולות בקרית מלאכי. הרבה אנשים הפנימו והבינו עד כמה יעילה הפרגולה: הן מבחינת הצל שהיא מעניקה, והן מבחינת היופי והחינניות שלה. ועל כן הם בוחרים דווקא את הפרגולה. והם מעדיפים אותה על פני כל פתרון אחר כמו שמשיה, גזיבו וכן הלאה.

סוגי הפרגולות של אמן העץ

בקרית מלאכי ישנה דרישה גבוהה לבניית פרגולות. ואנחנו באמן העץ משתדלים לתת את המענה הטוב ביותר לכל לקוח. לכל סוג של פרגולה נבחרת כמו גם לכל מטרה.

פרגולות בקרית מלאכי
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

פרגולה עומדת בקרית מלאכי

פרגולה למרפסת

עבור רבים מאתנו, הפרגולה המסורתית המוכרת היא פרגולה עומדת. כך זה בעצם התחיל וכך נבנו ראשוני הפרגולות הן בארץ והן בעולם. רבים בוחרים בפרגולה הזו במקרים אשר בהם היא מתאימה לתנאי השטח שלהם. כאשר הם נהנים מפרגולה יציבה, חזקה ובטוחה שנראית הכי ציורית והכי מדהימה.

פרגולה למרפסת בקרית מלאכי

פרגולה למרפסת

אז בעוד שפרגולה עומדת מתאימה מאוד למקומות פתוחים, כמו: חצרות בתים או גינות פרטיות. הרי שכאשר מדובר במרפסת, הכללים הם שונים! והפרגולה חייבת להיעשות מתוך התחשבות בתנאים של המרפסת.

אך לפני שבאים לתכנן פרגולה למרפסת. חובה לברר כי מדובר בפרגולה שמתאימה מבחינת כושר הנשיאה של המרפסת. כלומר, שהפרגולה לא תסכן את בני הבית ואת יציבותה של המרפסת. הבירור אמור להיעשות בעזרת מהנדס בניה. שיודע לקבוע בוודאות האם אכן יהיה זה אפשרי לבנות במקום את הפרגולה.

פרגולה תלויה בקרית מלאכי

פרגולה תלויה

עבור רבים הפרגולה היא קצת כבדה במראה. בגלל העמודים שלה שאמורים לייצב אותה על גבי הקרקע. לעיתים מדובר בחוסר מקום שזוהי בעיה טכנית בלבד. אך במקרים אחרים מדובר בפגיעה במראה האסתטי של הגינה כאשר הלקוח רוצה ליהנות מהפרגולה אך הוא לא רוצה לראות את העמודים שלה.

לצורך כך ישנו פתרון בדמות פרגולה תלויה. הנותנת מענה מושלם ללקוחות אלו כאשר הפרגולה למעשה מתבססת על המבנה שלצדה היא בנויה. מחברים אותה היטב לקיר המבנה וכך היא מחזיקה מעמד ביציבות.

פרגולה מעץ גושני בקרית מלאכי

פרגולה מעץ גושני

חומרי העץ שאמורים להרכיב את הפרגולה אמורים להיות חזקים ועמידים בייחוד למזג האוויר הישראלי הקיצוני, שעשויה לעשות שמות עם עצים שהם לא עמידים מספיק מול פגעי מזג האוויר.

לצורך כך עדיף להיוועץ באנשי מקצוע שיודעים להתאים לכל לקוח את הפרגולה הכי מתאימה לו בהתחשב במזג האוויר השורר במקום.

פרגולה כשרה לסוכות בקרית מלאכי

פרגולה כשרה לסוכות
חור להשחלת המוטות בתוך קורת עץ כדי ליצור סכך קבוע כשר לסוכות

עבור הרבה אנשים מהווה הפרגולה בסיס והכנה לסוכה. הם למעשה נהנים ממנה כל השנה והבונוס שלהם הוא סוכה שנבנית ברגע (כמעט…) הודות לבסיס שיש להם כבר בדמות הפרגולה.

חשוב לציין שלא כל פרגולה היא בהכרח בסיס לסוכה. זאת בגלל שלסוכה יש תנאים מסוימים. זה מה שאמור לגרום לה להיות כשרה לשם מצוות סוכה. בעיר מדובר במיקום של הפרגולה. זאת כי הסוכה אמורה לעמוד במקום בו אין הרבה צל. היא צריכה להיות חשופה לשמים ללא כל מבנה או אפילו יחידה של מזגן מעליה. והיא כמובן גם צריכה להיות על פי ההלכה מבחינת הקירוי שלה ויכולת הסיכוך.

אם אתם רוצים שהפרגולה אכן תהיה בסיס לסוכה. חשוב שתשימו לב שאתם בונים אותה במקום המתאים.

לקרוא עוד על פרגולה כשרה לסוכות »

תוספות לפרגולות עץ

מלבד הפרגולה הבסיסית ניתן לשדרג אותה עם תוספות שונות אשר יהפכו את הפרגולה למתאימה באופן מלא לצרכיו של הלקוח.

כך למשל ישנה אפשרות להוסיף קירוי לפרגולה שתעשה אותה מוגנת יותר מפני השמש, הרוח והגשם. אפשר לסגור קירות סביבה ובקיצור ניתן להפוך אותה ליחידה נעימה ואינטימית לשימוש הלקוח.

פרגולות בקרית מלאכי
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אמן העץ עם כל פתרונות העץ

כל מי שרוצה ליהנות מעבודות עץ איכותיות ויפות שייעשו בצורה מקצועית ונאה. חייב לבדוק כי העבודות הללו אכן נעשות באמצעים המתאימים, בכלים הנכונים ובחומרי הגלם הכי טובים. לא כל חומר גלם עשוי להתאים לשימוש בגינה. כי אחרי הכול עבודות עץ הנמצאות בחוץ. הינן חשופות משך כל ימות השנה למזג האוויר הקיצוני ששורר כאן בישראל, על כל מה שכרוך בכך. השמש הקופחת בקיץ, הגשמים, הרוחות, השלג והברד בחורף, אינם מיטיבים עם העץ.

כדי ליהנות ממוצר מושלם, פנו אל אמן העץ. המומחים שיתאימו לכם את המוצר האידיאלי שיוכיח את עצמו לאורך זמן.

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים באותו נושא:
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן