פרגולות בדימונה

פרגולות בדימונה

העיר דימונה היא עיר ההולכת ומתפתחת כל הזמן וכל מה שיש לנו בכל הערים הגדולות כבר הגיעו גם אליה. אם זו רמת החיים הכללית ואם זה ברמה האישית של התושבים במקום. אחד הדברים שהגיעו זה מכבר לעיר דימונה אלו הן הפרגולות. אנו באמן העץ מתמחים בהתקנת פרגולות בדימונה.

הפרגולות תופסות מקום של כבוד בחצרות הבתים, בגינות הפרטיות וגם במרפסות הבתים.

פרגולות בדימונה
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

בניית פרגולות בדימונה

אנחנו מציעים את השירות של בניית פרגולות בדימונה ברמת גימור גבוהה מאוד. עם תוצאות מרשימות ובלתי מתפשרות. נמנה להלן את האפשרויות השונות של הפרגולות. כאשר כל לקוח אמור להתאים לעצמו את המוצר הרצוי.

פרגולה מעץ גושני

פרגולה עומדת בדימונה

אם אתם מבקשים להתעניין על אודות פרגולה בדימונה, חשוב שתשימו לב להבדלים. פרגולה בעיקרון היא פרגולה עומדת. כלומר יש לה ארבע רגליים הנטועים בקרקע והיא יציבה וחזקה.

אם זו הפרגולה שאתם רוצים והיא זו שתיתן לכם את המענה לצורך שלכם, לכו על זה. אם יש לכם דרישות אחרות או תנאי שטח שונים, חשוב שתמשיכו לקרוא הלאה.

פרגולה למרפסת
פרגולה יפה למרפסת – אמן העץ

פרגולה למרפסת בדימונה

אם אתם רוצים את הפרגולה שתעמוד במרפסת שלכם. אתם חייבים לדאוג שהיא תהיה בטוחה ועמידה עם התאמה למרפסת. זאת בגלל שאחרי הכול המרפסת לא תמיד עומדת על עמודי הבניין. ולא פעם מדובר בחלק בבית שכושר הנשיאה שלו חלש יחסית לשאר חלקי הבית.

הפרגולה כאשר היא בנויה היא לא דבר קל. היא עשויה מעץ והיא שוקלת הרבה מאוד. היא עלולה לסכן את המרפסת וחלילה להוביל לאסון. מסיבה זו חשוב מאוד לבדוק בקרב אנשי מקצוע מתחום ההנדסה ולבב האם ישנה האפשרות לבנות את הפרגולה במרפסת בהתאם לתנאים הקיימים בה.

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה בדימונה

יש אנשים שרוצים ליהנות מהפרגולה. אך הם לא רוצים לראות את העמודים או את הרגליים של הפרגולה שיפריעו להם בשטח. זה משהו כמו לאכול את העוגה ולהותיר אותה שלמה. אך למרבה הפלא מדובר בדבר שהוא בהחלט אפשרי. כלומר, אפשר ליהנות מפרגולה שתעניק מהצל המבורך שלה וזאת בלי שיהיו רגליים או עמודים לאותה פרגולה. איך זה נעשה בפועל?

הפרגולה הזו מכונה פרגולה תלויה. מדובר בפרגולה שמחוברת ומותקנת בקיר המבנה ומשם היא מקבלת את היציבות שלה ואת העוגן שלה.

הפרגולה התלויה היא פרגולה יפה מאוד ונעימה מאוד לשימוש.

פרגולה מעץ גושני

פרגולה מעץ גושני בדימונה

למעשה אפשר ליצור את הפרגולה הן מאלומיניום או חומרי מתכת אחרים והן מעץ. הפרגולה המסורתית עשויה עץ. את זה כולנו יודעים ועבור רבים מאתנו, רק פרגולה העשויה עץ היא אכן פרגולה, על כל המשתמע מכך. כלומר צל נעים מחומר נעים וכפרי היוצר תחושה של בית ושל חמימות ביתית תוך שמירה על הפרטיות.

אם אתם הולכים על פרגולה העשויה עץ, חשוב שתשימו לב שאתם בוחרים בעץ שהוא איכותי. שאכן יצליח להעניק לכם את המענה המושלם. היות והפרגולה אמורה לעמוד בחוץ בתנאי מזג אוויר שהם לא תמיד כל כך פשוטים. במיוחד לא עבור רהיטים העשויים עץ, על כן חובה לבדוק כי אכן בוחרים את העץ הגושני שהוא מתאים לייצור פרגולות והוא מסוגל לשרוד היטב משך כל חודשי השנה.

עץ אורן הוא העץ הכי מקובל כיום לייצור פרגולות כאשר זהו עץ שמצליח לשרוד היטב לאורך זמן והוא לא נפגע בעקבות פגיעות של מזג האוויר הקיצוני.

פרגולה כשרה לסוכות
חור להשחלת המוטות בתוך קורת עץ כדי ליצור סכך קבוע כשר לסוכות

פרגולה כשרה לסוכות בדימונה

בדימונה יש הרבה אנשים שרוצים לנצל את הפרגולה גם לחג ה סוכות. הם מבקשים לבנות על בסיס הפרגולה את הסוכה שלהם. ובכך הם חוסכים הרבה מאמצים והרבה מאוד עבודה. הבסיס של הפרגולה עשויה במקצועיות רבה ועל מנת ליצור ממנה סוכה כבר אין באמת הרבה עבודה.

אך חשוב לשים לב כי כאשר בונים פרגולה ורוצעים שהיא תשמש גם לצורך בניית סוכה. חשוב לבנות את הפרגולה במקום מתאים. זה אומר מקום שאינו מקורה, והוא גם לא מקורה במרפסות של השכנים. חשוב לשים לב שאין בליטות שיוצאות מהמבנה. ועולות אל מעל הפרגולה ומסתירות ממנה את כיפת השמים. כי סוכה אמורה לעמוד תחת כיפת השמים.

לקרוא עוד על פרגולה כשרה לסוכות »

פרגולות בדימונה
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אנחנו באומן העץ מציעים עבודות עץ מגוונות מסוגים שונים. דקים לגינה, גדרות לגינה ועוד. אנחנו ממליצים בחום לתושבי דימונה המעוניינים לשדרג את הבית או החצר. לבוא ולהתרשם וליהנות מתוצאות מקסימות!

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים באותו נושא:
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן