פרגולות בערד

פרגולות בערד
תוכן עניינים

בעבר פגשנו את הפרגולות בעיקר בכפרים או מושבים קטנים. הם לא היו כל כך מצויים בנוף העירוני. אך עם השנים, הבינו גם בערים הגדולות שיש בהחלט מה לעשות עם הפרגולה גם אם הנוף הנשקף ממנו הוא עירוני.

בכל חצר ובכל גינה ואפילו בכל מרפסת אפשר לבנות פרגולה נחמדה שתעניק גם יופי וגם צל.

אז אם גם אתם רציתם להתעניין על אודות פרגולה בערד, אנחנו כאן עם כל המידע והאפשרויות וכמובן גם המלצות חמות על אומן העץ שיבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה והמושלמת ביותר.

פרגולות בערד
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שירותי בניית פרגולות בערד

נכיר את האפשרויות השונות של הפרגולות.

פרגולות כשרות לסוכות

רוצים לשמוע על פרגולה כשרה לסוכות בערד?

הרבה אנשים רוצים שתהיה להם תשתית קבועה לצורך בניית הסוכה. אם זה במרפסת הבית ואם זה בחצר. כאשר ישנה הפרגולה היא מקלה מאוד על הבנייה של הסוכה כאשר הודות לכך העבודה נעשית במהירות, בקלות וביעילות. בל נשכח את היופי הייחודי שהפרגולה מעניקה לנוף הביתי וכמובן גם הצל ממנו ניתן ליהנות לאורך כל חודשי השנה.

אך חשוב לשים לב כאשר בונים את הפרגולה, שהיא תתאים לצורך בניית סוכה. זה כולל בחירה במקום הנכון בה תיבנה הפרגולה, בחירה במקום בו אפשר לבנות סוכה כשרה על פי ההלכה. זה כולל גם בניית פרגולה שתוכל מבחינה מעשית להפוך לסוכה בבוא העת. כלומר גג שאפשר להסיר ולסוכך באמצעות סכך. פרגולה שאפשר להוסיף לה קירוי לשם מצוות סוכה וכן הלאה.

לקרוא עוד פרגולה כשרה לסוכות »

פרגולה מעץ

אפשר לבנות פרגולה למרפסת בערד

לרוב מקובל לבנות את הפרגולה בחצר או בגינה. אך האמת היא שאפשר גם לבנות פרגולה במרפסת וליהנות מכל היתרונות של הפרגולה בתוך השטח של הבית.

אך חשוב לדעת שלפני שבאים לבנות פרגולה במרפסת, חשוב לבדוק מול מהנדס בניין ולברר האם זה יהיה בטיחותי מבחינה הנדסית והפרגולה תוכל להחזיק מעמד במרפסת, בלי שהיא תסכן את יציבותה ואת חוזקה של המרפסת.

פרגולה במרפסת עשויה לשדרג במידה רבה את איכות החיים בבית כאשר גם המרפסת שחמה מאוד בקיץ, תהיה שימושית הודות לפרגולה.

לקרוא עוד פרגולה למרפסת »

פרגולה לחצר
פרגולה לחצר מעוצבת יחד עם רצפת דק עץ אורן.

פרגולה עומדת בערד – הפרגולה הבטוחה

הפרגולה המסורתית והמוכרת לכולנו היא הפרגולה העומדת. זו הפרגולה היציבה והבטוחה ביותר. היא נטועה בקרקע ומחוברת באמצעות רגליות מיוחדות. לרוב נעשה שימוש בפרגולות אלו ובצורת הבנייה הזו. אך יש בהחלט אופציות נוספות אשר עליהן נרחיב בהמשך.

לקרוא עוד פרגולה עומדת »

קירוי במבוק לפרגולה
פרגולה תלויה עם קירוי במבוק

פרגולה תלויה בערד – יותר אסתטית ויותר נעימה לעין

אז אמרנו שרוב רובן של הפרגולות עשויות עם עמודים ורגליות המחברים אותם לקרקע. אך יש בהחלט גם הרבה פרגולות שמכונות פרגולות תלויות. מדובר בפרגולות הנתמכות בקירות המבנה והן לא זקוקות כלל לתמיכה בקרקע. הפרגולות הללו הן הרבה יותר מרשימות וגם יוצרות תחושה של מרחב. זאת בשל העובדה שאין להן עמודים ותמיכות מהצדדים.

לקרוא עוד פרגולה תלויה »

עץ גושני

פרגולה מעץ גושני בערד

העצים אשר מהם מקובל לבנות את הפרגולות הן לרוב העץ הגושני. מדובר לרוב בעץ אלון.

העץ הזה הוא מותאם יותר מכל עץ אחר לצורך בנייה של פרגולה והתוצאה היא גם יפה, גם עמידה וגם לא יקרה מידי.

לקרוא עוד פרגולה מעץ גושני »

יש גם תוספות לפרגולות עץ

הפרגולה היא אמנם מוצר בסיסי שיש בו בעיקר גג שמעניק צל. אך ישנה אפשרות לשדרג את הפרגולה ולהוסיף לה גם גגון נשלף וקירות מהצדדים. כך הפרגולה הופכת להיות מקום סגור ואינטימי עם אפשרות לפתוח בעת הצורך את הגג או את צידי הפרגולה.

סוגים שונים לקירוי הפרגולה

לצורך קירוי הפרגולה אפשר לבחור בקירוי חלקי שזה אומר קירוי רק על חלק משטח הקיר. כך הפרגולה עדיין נשארת פתוחה אך היא בכל זאת מוגנת איכשהו מפהי גשמים ורוחות והיא גם יותר פרטית ואינטימית.

פרגולות בערד
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

למה מומלץ לבנות פרגולות בערד דווקא עם אמן העץ?

אמן העץ מציע את כל עבודות העץ השונות. זה כולל בניית מחסנים מעץ, סגירות חורף, דקים ועוד. כל זה מלבד הפרגולות המושקעות והמושלמת שנבנות על ידי הצוות המקצועי והמיומן של החברה.

תושבי ערד שרוצים ליהנות מפרגולה מושקעת, אומנותית וגם נוחה מאוד לשימוש, יוכלו לקבל את המענה המושלם באמן העץ. פרגולות יפהפיות ונוחות מאוד לשימוש שישדרגו הן את מראה הבית והן את השימוש הפרקטי בו.

בערד כבר יודעים. הפרגולות הכי יפות, הן הפרגולות של אמן העץ!

פרגולות בקריאת מלאכי
פרגולות בקרית מלאכי

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך כי ישנה דרישה גבוהה של פרגולות בקרית מלאכי. הרבה אנשים הפנימו והבינו עד כמה יעילה הפרגולה: הן מבחינת הצל שהיא

קרא עוד »
פרגולות בשדרות
פרגולות בשדרות

תושבי שדרות הם אנשים אמיצים במיוחד. לאור הקסאמים והפגיעות הרבות שהם ספגו בשנים האחרונות, אפשר בהחלט לציין לשבח את האומץ שלהם ואת הפטריוטיות למקום כאשר

קרא עוד »
פרגולות בקרית גת
פרגולות בקרית גת

קרית גת היא עיר שהולכת ומתרחבת הולכת וגדלה. קבוצות רכישה באים להתגורר במקום, קהילות שונות ממגזרים דתיים מתיישבים בעיר והמקום הופך עם הזמן לשוקק ופורח.

קרא עוד »
פרגולות בנתיבות
פרגולות בנתיבות

גרים בנתיבות ומחפשים פרטים על פרגולות? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אמן העץ מתמחה בבניית פרגולות בנתיבות מכל הסוגים, בכל גודל ולכל מטרה. אם אתם רוצים

קרא עוד »
פרגולות בדימונה
פרגולות בדימונה

העיר דימונה היא עיר ההולכת ומתפתחת כל הזמן וכל מה שיש לנו בכל הערים הגדולות כבר הגיעו גם אליה. אם זו רמת החיים הכללית ואם

קרא עוד »
פרגולות באשקלון
פרגולות באשקלון

רוצים להפוך את החצר שלכם למוצלת ונעימה? חפצים ליצור במרפסת הבית שלכם פינה אינטימית ונעימה? פרגולה. זו התשובה עבורכם! אנו מבצעים שירותי בניית פרגולות באשקלון.

קרא עוד »
לקבלת הצעת מחיר מיידית!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה!

אמן העץ - עבודות עץ
פרטי יצירת קשר
לקבלת הצעת מחיר מיידית!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן