פרגולות באשדוד

פרגולות באשדוד
תוכן עניינים

אחד המאפיינים שהיו נפוצים מאוד באזורים הכפריים או במושבים עד לא מזמן, היו הפרגולות. זאת בגלל שבכל המקומות הללו יש בעיקר בתים חד קומתיים ולכולם יש חצרות פרטיות או גינות צמודות לבית ויש שם הצורך בהצללה. ההצללה מתקבלת הודות לפרגולות.

פרגולות באשדוד
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שירותי בניית פרגולות מעץ

אך בעוד ובעבר סברו שפרגולה זה מוצר כפרי ומתאים רק לקרקע, הרי שהיום אנחנו כבר פוגשים את הפרגולות גם בנוף העירוני. לא רק בגינות או חצרות אלא גם במרפסות. אנחנו כאן על מנת ללמד אתכם מעט על האפשרויות של בניית פרגולות באשדוד ועל ההתאמה של כל פרגולה בהתאם לצרכים או המטרות הרצויות.

פרגולה לבנה
אמן העץ

פרגולה עומדת באשדוד

אחת הפרגולות הקלאסיות והכי סטנדרטיות אלו הן הפרגולות העומדות. מדובר בפרגולות המבוססות על ארבעה רגליים כך הן מחוברות לקרקע. הפרגולות הללו מבטיחות יציבות וחוסן והן בדרך כלל רוב רובן של הפרגולות שאנחנו פוגשים בחצרות הבתים הפרטיות. אך היות ולא לכולם מתאימה הפרגולה הזו, חשוב שנכיר עוד אפשרויות.

פגולה לבנה
אמן העץ

פרגולה למרפסת באשדוד

גם בעלי מרפסות שמתגוררים בקומות הגבוהות יכולים ליהנות מפרגולה שתהיה מותקנת במרפסת. הפרגולות שאמורות לעמוד במרפסת חייבות להיות במשקל מתאים בהתאם ליכולת הנשיאה של המרפסת. לפני שאתם מזמינים פרגולה למרפסת, אתם חייבים להיוועץ באיש מקצוע מומחה מתחום ההנדסה על מנת שהוא יבדוק ויקבע האם אכן אתם יכולים לבנות לכם פרגולה כזו במרפסת הבית.

פרגולה תלויה
אמן העץ

פרגולה תלויה באשדוד

יש כאלה שרוצים את ההצללה של הפרגולה אך הם לא אוהבים את העמודים שמחברים אותה לקרקע. העמודים הללו מטבע הדברים הם עמודים גדולים ורחבים והם תופסים מקום בחצר. עבור אלו יש את הפתרון של פרגולה תלויה. הפרגולה התלויה נותנת את המענה המושלם. הן את הפרגולה שתיתן את הצל הרצוי והיא גם מותירה את שטח הגינה פנוי בלי כל עמודים מיותרים.

עץ גושני
אמן העץ

פרגולה מעץ גושני באשדוד

ישנה אפשרות לבנות פרגולה מאלומיניום. אך רוב רובם של הפרגולות ולמעשה הפרגולה המסורתית עשויים כולם עץ. הבחירה בעץ לצורך בניית הפרגולה היא לא תמיד כל כך פשוטה. יש אנשים שרוצים פרגולה מרשימה מסוג עץ מסוים אך הם לא מודעים לכך כי הבחירה שלהם היא בעץ שלא ממש מתאים למטרות. כלומר העץ הוא אמנם מרשים ויפה אך במבחן הזמן, הפרגולה לא ממש תוכיח את עצמה. העץ יינזק בעקבות החשיפה לשמש, הוא ייהרס מהגשמים בחורף ומהר מאוד הוא עלול להפוך למבנה כעור ואפילו מסוכן.

מסיבה זו חשוב לבחור בעץ גושני שזה על פי רוב עץ האורן. זהו סוג העץ שמסוגל לתת את המענה המושלם לפרגולות עם יציבות וחסינות גם בפני מזג אוויר קיצוני מאוד. לקרוא עוד על פרגולה מעץ גושני.

פרגולה כשרה לסוכות
חור להשחלת המוטות בתוך קורת עץ כדי ליצור סכך קבוע כשר לסוכות

פרגולה כשרה לסוכות באשדוד

רבים מתושבי אשדוד רוצים ליהנות משתי העולמות. הם מעוניינים ליהנות מפרגולה נחמדה שתתרום להם הן יופי והן צל והם גם רוצים שלחג הסוכות הם יוכלו לבנות לעצמם סוכה על בסיס הפרגולה. האם זה אפשרי מבחינת ההלכה? אז כאן חשוב לבחון כל מקרה לגופו, אך בהחלט יש הרבה מאוד מקרים אשר בהם אפשר יהיה לבנות את הסוכה על בסיס הפרגולה. להניח סכך על גג הפרגולה, להוסיף קירות או אפילו רק למתוח סדינים לקירוי וכך להפוך את הפרגולה לסוכה כשרה למהדרין.

למידע נוסף על פרגולה כשרה לסוכות »

תוספות לפרגולות עץ

הפרגולה היא בדרך כלל גג עם עמודים. אך יש בהחלט אפשרות להוסיף קירוי לפרגולה. זה לא חייב להיות קירות מושלמים שיסגרו את הפרגולה מכל עבריה. אפשר ללכת על קירוי חלקי או אפילו רק על קיר אחד, לכל לקוח בהתאם לצרכים שלו. ברור שככל שיהיו יותר קירות לפרגולה היא תהפוך להיות יותר אינטימית ויותר פרטית ביחס לפרגולה ללא קירוי שנשארת חשופה ופתוחה לנוף.

פרגולות באשדוד
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

עבודות עץ שונות של אמן העץ

כל מי שאוהב עבודות עץ, מתחבר ליופי הייחודי שיש עץ להציע ולטבע שהוא מחבר אותנו אליו, מומלץ מאוד לבקר אותנו באתר של אמן העץ. אתם תגלו עולם שלם של אפשרויות לשדרוג הבית והגינה באמצעות אלמנטים שונים מעץ. כמו למשל גדרות או שערים מעץ, דקים לגינה מעץ, פרגולות מסוגים שונים, ועוד.

בעזרת העץ ניתן לשדרג כל בית וכל חזית של בית ולחבר אותו לנוף הטבעי, המשכר, האוטנטי והחם.

פרגולות בקריאת מלאכי
פרגולות בקרית מלאכי

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך כי ישנה דרישה גבוהה של פרגולות בקרית מלאכי. הרבה אנשים הפנימו והבינו עד כמה יעילה הפרגולה: הן מבחינת הצל שהיא

קרא עוד »
פרגולות בערד
פרגולות בערד

בעבר פגשנו את הפרגולות בעיקר בכפרים או מושבים קטנים. הם לא היו כל כך מצויים בנוף העירוני. אך עם השנים, הבינו גם בערים הגדולות שיש

קרא עוד »
פרגולות בשדרות
פרגולות בשדרות

תושבי שדרות הם אנשים אמיצים במיוחד. לאור הקסאמים והפגיעות הרבות שהם ספגו בשנים האחרונות, אפשר בהחלט לציין לשבח את האומץ שלהם ואת הפטריוטיות למקום כאשר

קרא עוד »
פרגולות בקרית גת
פרגולות בקרית גת

קרית גת היא עיר שהולכת ומתרחבת הולכת וגדלה. קבוצות רכישה באים להתגורר במקום, קהילות שונות ממגזרים דתיים מתיישבים בעיר והמקום הופך עם הזמן לשוקק ופורח.

קרא עוד »
פרגולות בנתיבות
פרגולות בנתיבות

גרים בנתיבות ומחפשים פרטים על פרגולות? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אמן העץ מתמחה בבניית פרגולות בנתיבות מכל הסוגים, בכל גודל ולכל מטרה. אם אתם רוצים

קרא עוד »
פרגולות בדימונה
פרגולות בדימונה

העיר דימונה היא עיר ההולכת ומתפתחת כל הזמן וכל מה שיש לנו בכל הערים הגדולות כבר הגיעו גם אליה. אם זו רמת החיים הכללית ואם

קרא עוד »
לקבלת הצעת מחיר מיידית!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה!

אמן העץ - עבודות עץ
פרטי יצירת קשר
לקבלת הצעת מחיר מיידית!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן