פרגולות באשדוד

פרגולות באשדוד

אחד המאפיינים שהיו נפוצים מאוד באזורים הכפריים או במושבים עד לא מזמן, היו הפרגולות. זאת בגלל שבכל המקומות הללו יש בעיקר בתים חד קומתיים ולכולם יש חצרות פרטיות או גינות צמודות לבית ויש שם הצורך בהצללה. ההצללה מתקבלת הודות לפרגולות.

פרגולות באשדוד
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שירותי בניית פרגולות מעץ

אך בעוד ובעבר סברו שפרגולה זה מוצר כפרי ומתאים רק לקרקע, הרי שהיום אנחנו כבר פוגשים את הפרגולות גם בנוף העירוני. לא רק בגינות או חצרות אלא גם במרפסות. אנחנו כאן על מנת ללמד אתכם מעט על האפשרויות של בניית פרגולות באשדוד ועל ההתאמה של כל פרגולה בהתאם לצרכים או המטרות הרצויות.

פרגולה לבנה
אמן העץ

פרגולה עומדת באשדוד

אחת הפרגולות הקלאסיות והכי סטנדרטיות אלו הן הפרגולות העומדות. מדובר בפרגולות המבוססות על ארבעה רגליים כך הן מחוברות לקרקע. הפרגולות הללו מבטיחות יציבות וחוסן והן בדרך כלל רוב רובן של הפרגולות שאנחנו פוגשים בחצרות הבתים הפרטיות. אך היות ולא לכולם מתאימה הפרגולה הזו, חשוב שנכיר עוד אפשרויות.

פגולה לבנה
אמן העץ

פרגולה למרפסת באשדוד

גם בעלי מרפסות שמתגוררים בקומות הגבוהות יכולים ליהנות מפרגולה שתהיה מותקנת במרפסת. הפרגולות שאמורות לעמוד במרפסת חייבות להיות במשקל מתאים בהתאם ליכולת הנשיאה של המרפסת. לפני שאתם מזמינים פרגולה למרפסת, אתם חייבים להיוועץ באיש מקצוע מומחה מתחום ההנדסה על מנת שהוא יבדוק ויקבע האם אכן אתם יכולים לבנות לכם פרגולה כזו במרפסת הבית.

פרגולה תלויה
אמן העץ

פרגולה תלויה באשדוד

יש כאלה שרוצים את ההצללה של הפרגולה אך הם לא אוהבים את העמודים שמחברים אותה לקרקע. העמודים הללו מטבע הדברים הם עמודים גדולים ורחבים והם תופסים מקום בחצר. עבור אלו יש את הפתרון של פרגולה תלויה. הפרגולה התלויה נותנת את המענה המושלם. הן את הפרגולה שתיתן את הצל הרצוי והיא גם מותירה את שטח הגינה פנוי בלי כל עמודים מיותרים.

עץ גושני
אמן העץ

פרגולה מעץ גושני באשדוד

ישנה אפשרות לבנות פרגולה מאלומיניום. אך רוב רובם של הפרגולות ולמעשה הפרגולה המסורתית עשויים כולם עץ. הבחירה בעץ לצורך בניית הפרגולה היא לא תמיד כל כך פשוטה. יש אנשים שרוצים פרגולה מרשימה מסוג עץ מסוים אך הם לא מודעים לכך כי הבחירה שלהם היא בעץ שלא ממש מתאים למטרות. כלומר העץ הוא אמנם מרשים ויפה אך במבחן הזמן, הפרגולה לא ממש תוכיח את עצמה. העץ יינזק בעקבות החשיפה לשמש, הוא ייהרס מהגשמים בחורף ומהר מאוד הוא עלול להפוך למבנה כעור ואפילו מסוכן.

מסיבה זו חשוב לבחור בעץ גושני שזה על פי רוב עץ האורן. זהו סוג העץ שמסוגל לתת את המענה המושלם לפרגולות עם יציבות וחסינות גם בפני מזג אוויר קיצוני מאוד. לקרוא עוד על פרגולה מעץ גושני.

פרגולה כשרה לסוכות
חור להשחלת המוטות בתוך קורת עץ כדי ליצור סכך קבוע כשר לסוכות

פרגולה כשרה לסוכות באשדוד

רבים מתושבי אשדוד רוצים ליהנות משתי העולמות. הם מעוניינים ליהנות מפרגולה נחמדה שתתרום להם הן יופי והן צל והם גם רוצים שלחג הסוכות הם יוכלו לבנות לעצמם סוכה על בסיס הפרגולה. האם זה אפשרי מבחינת ההלכה? אז כאן חשוב לבחון כל מקרה לגופו, אך בהחלט יש הרבה מאוד מקרים אשר בהם אפשר יהיה לבנות את הסוכה על בסיס הפרגולה. להניח סכך על גג הפרגולה, להוסיף קירות או אפילו רק למתוח סדינים לקירוי וכך להפוך את הפרגולה לסוכה כשרה למהדרין.

למידע נוסף על פרגולה כשרה לסוכות »

תוספות לפרגולות עץ

הפרגולה היא בדרך כלל גג עם עמודים. אך יש בהחלט אפשרות להוסיף קירוי לפרגולה. זה לא חייב להיות קירות מושלמים שיסגרו את הפרגולה מכל עבריה. אפשר ללכת על קירוי חלקי או אפילו רק על קיר אחד, לכל לקוח בהתאם לצרכים שלו. ברור שככל שיהיו יותר קירות לפרגולה היא תהפוך להיות יותר אינטימית ויותר פרטית ביחס לפרגולה ללא קירוי שנשארת חשופה ופתוחה לנוף.

פרגולות באשדוד
רק אצל אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

עבודות עץ שונות של אמן העץ

כל מי שאוהב עבודות עץ, מתחבר ליופי הייחודי שיש עץ להציע ולטבע שהוא מחבר אותנו אליו, מומלץ מאוד לבקר אותנו באתר של אמן העץ. אתם תגלו עולם שלם של אפשרויות לשדרוג הבית והגינה באמצעות אלמנטים שונים מעץ. כמו למשל גדרות או שערים מעץ, דקים לגינה מעץ, פרגולות מסוגים שונים, ועוד.

בעזרת העץ ניתן לשדרג כל בית וכל חזית של בית ולחבר אותו לנוף הטבעי, המשכר, האוטנטי והחם.

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
אהרון יוסף רבי - אמן העץ
אהרון יוסף רבי - אמן העץ

מאז שהקים את החברה אהרון יוסף רבי, בשנת 2012 אנחנו עוסקים בבניה, עיצוב והובלה של אלפי פרויקטים מכל הסוגים ובדגש על האיכות הכי גבוה עם חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום העץ. תמיד נשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים באותו נושא:
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן