שולחנות גינה מעץ

בחברת אמן העץ מייצרים שולחנות עץ לגינה בנגרייה שלנו. הממוקמת בהרי ירושלים… השולחנות עשויות מעץ אורן איכותי ביותר, וניתן גם להזמין שולחנות מעצים שונים, כגון: איפאה, אלון וכו'. שולחנות גינה מעץ אלו מתאימות לעיצוב של גינות, ויש גם שולחנות בסגנון קק"ל ועוד.

כל השולחנות גינה מעץ:

שולחנות גינה מעץ
עושים רק עם אמן העץ!

כדי להזמין באפשרותכם לחייג עכשיו ולקבל פרטים מלאים או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שולחנות העץ לגינה הם לא ממש מוצר חדש. שולחנות העץ קיימים בגנים ציבוריים או בשטחים ציבוריים שונים כאשר ספסלים מותקנים להם בצדי השולחן. אז אלו הם באמת שולחנות העץ הבסיסיים שאנחנו כולנו מכירים..

השולחנות לגינה שתוכלו לייצור היום לגינה שלכם, הם שולחנות מסוגננים ומעוצבים בדיוק על פי טעמכם. השולחנות הללו נעשים ביד מקצועית של אנשי מקצוע כאשר התוצאה היא שולחן שהוא נוח לשימוש וגם מרשים מבחינה חיצונית כאשר זה משלים את המראה הכללי של כל הגינה.

ניתן להוסיף לשולחנות שלנו גם כיסאות מעץ לגינה.

איך מייצרים שולחנות מעץ לגינה?

אז איך בעצם מייצרים שאת שולחנות העץ לגינה? הרי על פי רוב לא מדובר במוצר מוכן שאתם יכולים לקנות כמו שהוא. כאן נכנס המקום שלנו, המומחים של חברת אמן העץ. אנחנו מציעים את המקצועי והמושלם בכל מה שקשור לנושא של רהיטי עץ.

מדובר בהחלט בחידוש מרענן כי כאשר ישנה חנות שזו תחום העיסוק שלה והיא דואגת לעיצוב ולייצור של מוצרי העץ, הרי שהלקוח יוכל לקבל את המוצר שהכי יתאים לצרכים שלו, למטרות שלו ולגינה הפרטית שלו.

שולחנות עץ עם דגש על איכות

שולחנות העץ שאמורים לעמוד בחוץ, צריכים להיות חזקים מאוד בכדי שמזג האוויר לא יפגע בהם. (כמו למשל השולחן קק"ל שלנו) ובעלי חיים לא יזיקו להם ובאופן כללי שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

אצלנו מייצרים את שולחנות העץ לגינה באמצעות עץ האורן. מדובר בעץ איכותי וחזק המסוגל לתת מענה גם כאשר השולחן יעמוד בחוץ משך כל חודשי הקיץ והחורף.

חשוב לשים לב כי מדובר בשולחן חזק שיוכל לשאת את כל המשקל שתניחו עליו. מעבר לכך חשוב שהשולחן יהיה רחב וגדול דיו על מנת שתוכלו ליהנות ממנו ולהושיב סביבו את בני המשפחה, את האורחים או את החברים.

אנחנו מייצרים את השולחנות בעבודת יד כאשר אנחנו מתחשבים בדרישות של הלקוח ובטעם האישי שלו. ברור שהשולחן יכול להשלים את כל העיצוב ואת המראה הכללי של הגינה כאשר הסגנון יהיה בהתאם לכל המוצרים או לעיצוב הכללי שיש כבר בגינה.

הגינה משודרגת עם שולחנות מעץ

מעבר לשולחן בגינה, תוכלו כמובן להוסיף עוד הרבה מאוד דברים. זה יכול להיות נדנדה מעץ. זה יכול להיות אדניות מעץ וזה גם יכול להיות מוצרים גדולים יותר כמו פרגולות חינניות שיתרמו הרבה צל ותיחום לגינה.

מעבר לכך אנחנו מציעים גדרות עץ לגינה. שייוצרו בהתאם לדרישות שלכם ועל פי הטעם האישי שלכם. שער העץ ישדרג כמובן את הכניסה לגינה שלכם. כאשר הגינה תהפוך למקום מושקע ומרשים מאוד גם מבית וגם מחוץ.

אנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות מתוספות מרהיבות ואיכותיות לגינה שלכם מבית 'אמן העץ'!

שלחו לחבר קישור, אולי זה יעניין גם אותו!
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
אמן העץ - עבודות עץ
מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה בהקדם האפשרי:

פרטי יצירת קשר
דילוג לתוכן